De Bluey lunchbox heeft 1 groot en 2 kleinere vakjes voor boterhammen, een snack, koekjes of fruit. Met deze broodtrommel heb jij altijd een boterhammetje bij de hand! Neem hem mee naar school of tijdens een dagje weg. De trommel is gemaakt van kunststof en is vrij van schadelijke stoffen. Maak je set compleet met de bijpassende drinkbus.
Specificaties:
| Product breedte | 15 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.20 kg |
| Product hoogte | 6.50 cm |
| Product lengte | 18 cm |
| Verpakking breedte | 145 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 174 mm |
| Verpakkingsgewicht | 197 g |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 8412497506996 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Merk | stor |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8412497506996 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | nvt |
| Verpakkingsinhoud | 1x LEGO Ninjago Brooddoos met meerdere compartimenten |
| Aantal vakken | 4 |
|---|---|
| Kleur | Bluey |
| Materiaal | Kunststof, Polypropyleen |
| Ovenbestendig | |
|---|---|
| Vriezerbestendig |
| Fabrikant Naam | Danneels Trading |
|---|
| Aantal consumenteneenheden (CE) | 1 |
|---|---|
| BPA-vrij | |
| Breekbaar | |
| Fan Merchandise | |
| Geschikt voor type voedsel | Boterhammen, Fruit, Koekjes, Snacks, Cake |
| Met drinkfles | |
| Type merchandise | Games merchandise |
| Vaatwasser veilig |
| Aantal delen | 1 |
|---|---|
| Luchtdicht | |
| Magnetronbestendig | |
| Personage | Bluey |
| Type deksel | Deksel met clipsluiting |
| Inhoud | 0.75 l |
|---|