Originele en praktische lunchbox met 4 vakken voor hoofdgerecht, fruit, sandwiches of saus, allemaal apart om vermenging van smaken en geuren te voorkomen. Ideaal voor kinderen om hun lunch mee te nemen naar het park, naar school of op een uitstapje weg van huis. Gemaakt van stevig materiaal en met veiligheidsslot. Omdat het is versierd met aantrekkelijke ontwerpen gebaseerd op de hoofdpersonages van hun favoriete serie, zullen kinderen het graag overal mee naartoe nemen
Specificaties:
| Product breedte | 15 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.20 kg |
| Product hoogte | 6.50 cm |
| Product lengte | 18.50 cm |
| Verpakking breedte | 148 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 173 mm |
| Verpakkingsgewicht | 203 g |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 8412497404995 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Merk | stor |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8412497404995 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | nvt |
| Verpakkingsinhoud | 1x LEGO Ninjago Brooddoos met meerdere compartimenten |
| Aantal vakken | 4 |
|---|---|
| Kleur | Minecraft |
| Materiaal | Kunststof, Polypropyleen |
| Ovenbestendig | |
|---|---|
| Vriezerbestendig |
| Fabrikant Naam | Danneels Trading |
|---|
| Aantal consumenteneenheden (CE) | 1 |
|---|---|
| BPA-vrij | |
| Breekbaar | |
| Fan Merchandise | |
| Geschikt voor type voedsel | Boterhammen, Fruit, Koekjes, Snacks, Cake |
| Met drinkfles | |
| Type merchandise | Games merchandise |
| Vaatwasser veilig |
| Aantal delen | 1 |
|---|---|
| Luchtdicht | |
| Magnetronbestendig | |
| Personage | Minecraft |
| Type deksel | Deksel met clipsluiting |
| Inhoud | 0.75 l |
|---|