Eerste hapje, eerste slokje: alle eerste keren zijn speciaal. Met het Mepal Mio babyservies met Nijntje explore print kunnen zelfs de kleinsten onder ons zelf leren eten en drinken. De set bestaat uit een fijne antilekbeker, een antislip bord en een babylepel. Alle drie kunnen ze prima tegen een stootje en zijn ze lekker licht van gewicht.
Zowel de antilekbeker, het antislip bord als de babylepel zijn zo ontwikkeld dat juist kleine handjes er ook goed mee overweg kunnen. En is alles gebruikt? Dan gaat het zo de vaatwasser in. Het baby serviesset wordt mooi verpakt, waardoor het ook een ontzettend leuk kraamcadeautje is.
| Verpakking breedte | 183 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 108 mm |
| Verpakking lengte | 203 mm |
| Verpakkingsgewicht | 357 g |
| EAN | 8711269993737 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 x Mepal Mio babyservies |
| Kleur | Nijntje explore |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen, Siliconen, Thermoplastic Elastomeer, Tritan |
| Ovenbestendig | |
|---|---|
| Vriezerbestendig |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
|---|---|
| Elementen serviesset | Kinderserviesset |
| Geschikt voor leeftijd baby | 1-2 jaar, 6 maanden, Vanaf 2 jaar |
| Met zuignap | |
| Vaatwasser veilig | |
| Wegwerp |
| Magnetronbestendig |
|---|