Eigenschappen:
Het Stokke® tafelblad is niet ontworpen om het kind in de stoel te houden.
| Product breedte | 42 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 30 cm |
| Verpakking breedte | 51 cm |
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 36 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.30 kg |
| EAN | 6095751465417 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | On-site repair |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakkingsinhoud | ~ Baby Set Rugleuning - Zwart ~ Baby Set Beugel - Zwart ~ Verlengde Glijders Set - Zwart ~ Tray - Zwart |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Inclusief stoelverkleiner | |
|---|---|
| Met eetblad | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 36 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 25 kg |
| Verstelbare rug |
| Blad los of vast | |
|---|---|
| Meegroeistoel |
| Inklapbaar |
|---|