| Product breedte | 35 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 28 cm |
| Verpakking breedte | 255 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 268 mm |
| Verpakkingsgewicht | 270 g |
| EAN | 7040356257058 |
|---|
| Kleur | Beige |
|---|
| Fabrikant Naam | STOKKE AS |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Geschikt voor type kinderstoel | Kinderstoel |
|---|