| Product breedte | 39 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 271 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 536 mm |
| Verpakkingsgewicht | 187 g |
| EAN | 4007923667552 |
|---|
| Kleur | Birdie |
|---|
| Taal handleiding | Engels, Duits, Frans, Nederlands |
|---|
| Geschikt voor type kinderstoel | Kinderstoel |
|---|