| Product breedte | 39 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 267 mm |
| Verpakking hoogte | 83 mm |
| Verpakking lengte | 523 mm |
| Verpakkingsgewicht | 208 g |
| EAN | 4007923667545 |
|---|
| Kleur | Forest Fun |
|---|
| Taal handleiding | Engels, Duits, Frans, Nederlands |
|---|
| Geschikt voor type kinderstoel | Kinderstoel |
|---|