| Product breedte | 39 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 21 cm |
| Product lengte | 1 cm |
| Verpakking breedte | 278 mm |
| Verpakking hoogte | 85 mm |
| Verpakking lengte | 435 mm |
| Verpakkingsgewicht | 232 g |
| EAN | 4007923667613 |
|---|
| Kleur | Stretch Beige |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels, Duits, Frans, Nederlands |
|---|
| Geschikt voor type kinderstoel | Kinderstoel |
|---|