| Product breedte | 45 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 200 g |
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 24 cm |
| Verpakking breedte | 250 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 460 mm |
| Verpakkingsgewicht | 300 g |
| EAN | 4007923667781 |
|---|
| Kleur | Mickey Mouse Grey |
|---|
| Taal handleiding | Engels, Duits, Frans, Nederlands |
|---|
| Geschikt voor type kinderstoel | Kinderstoel |
|---|