| Product breedte | 24 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.2 kg |
| Product hoogte | 77 cm |
| Product lengte | 45 cm |
| Verpakking breedte | 271 mm |
| Verpakking hoogte | 55 mm |
| Verpakking lengte | 527 mm |
| Verpakkingsgewicht | 219 g |
| EAN | 4007923667644 |
|---|
| Kleur | Grijs, Zwart |
|---|
| Taal handleiding | Engels, Duits, Frans, Nederlands |
|---|
| Geschikt voor type kinderstoel | Kinderstoel |
|---|