| Product breedte | 39 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 21 cm |
| Product lengte | 1 cm |
| Verpakking breedte | 250 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 460 mm |
| Verpakkingsgewicht | 200 g |
| EAN | 4007923667675 |
|---|
| Kleur | Nordic Grey |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels, Duits, Frans, Nederlands |
|---|
| Geschikt voor type kinderstoel | Kinderstoel |
|---|