| Product breedte | 39 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 286 mm |
| Verpakking hoogte | 75 mm |
| Verpakking lengte | 487 mm |
| Verpakkingsgewicht | 188 g |
| EAN | 4007923667576 |
|---|
| Kleur | Multi Stripe Grey |
|---|
| Taal handleiding | Engels, Duits, Frans, Nederlands |
|---|
| Geschikt voor type kinderstoel | Kinderstoel |
|---|