| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.300 kg |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 275 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 541 mm |
| Verpakkingsgewicht | 233 g |
| EAN | 4007923667118 |
|---|
| Kleur | Pooh Grey |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels, Duits, Frans, Nederlands |
|---|
| Geschikt voor type kinderstoel | Kinderstoel |
|---|