Een set CUTE ANIMALS plastic schaaltjes met een kleurrijke print. Aanbevolen voor kinderen ouder dan 1 jaar. De set bestaat uit een kom, mok, bord en bestek. Geschikt voor gebruik in vaatwasser en magnetron.
- De ronde vormen van het bestek irriteren het gevoelige tandvlees van een klein kind niet.
- Door de bredere rand kun je de kom en het bord comfortabel vasthouden terwijl je je baby voedt.
- BPA-vrij product.
- De serviesset is bedoeld voor kinderen vanaf 1 jaar.
- Capaciteit schaal: 270 ml. -
- Inhoud kopje: 170 ml.
-Kan gewassen worden in de vaatwasser (max. 60°C) en gebruikt in een magnetron (max. vermogen 440W, max. tijd 2 min).
Dit artikel mag i.v.m hygiënisch reden niet geruild worden.
| Verpakking breedte | 227 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| Verpakking lengte | 232 mm |
| Verpakkingsgewicht | 207 g |
| EAN | 5901691812680 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 5 |
| Kleur | roze |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Ovenbestendig | |
|---|---|
| Vriezerbestendig |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 5 stuk(s) |
|---|---|
| Elementen serviesset | Kinderserviesset |
| Geschikt voor leeftijd baby | 12 maanden |
| Met zuignap | |
| Vaatwasser veilig | |
| Wegwerp |
| Magnetronbestendig |
|---|