Een set CUTE ANIMALS plastic schaaltjes met een kleurrijke print. Aanbevolen voor kinderen ouder dan 1 jaar. De set bestaat uit een kom, mok, bord en bestek. Geschikt voor gebruik in vaatwasser en magnetron.
- De ronde vormen van het bestek irriteren het gevoelige tandvlees van een klein kind niet.
- Door de bredere rand kun je de kom en het bord comfortabel vasthouden terwijl je je baby voedt.
- BPA-vrij product.
- De serviesset is bedoeld voor kinderen vanaf 1 jaar.
- Capaciteit beker: 270 ml. -
Inhoud kopje: 170 ml.
-Kan gewassen worden in de vaatwasser (max. 60°C) en gebruikt in een magnetron (max. vermogen 440W, max. tijd 2 min).
Dit artikel mag i.v.m hygiënisch reden niet geruild worden.
Canpol is een leider op de Europese markt van babyaccessoires. Al bijna dertig jaar komt het tegemoet aan de behoeften van kinderen en hun ouders in meer dan 50 landen en biedt het een compleet assortiment producten voor voeding, verzorging, verzorging, spelen en veiligheid.
| Verpakking breedte | 223 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| Verpakking lengte | 229 mm |
| Verpakkingsgewicht | 216 g |
| EAN | 5901691812666 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 5 st |
| Kleur | turkoois- |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Ovenbestendig | |
|---|---|
| Vriezerbestendig |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 5 stuk(s) |
|---|---|
| Elementen serviesset | Kinderbordje, Kinderserviesset, Kommetje |
| Geschikt voor leeftijd baby | 12 maanden |
| Met zuignap | |
| Vaatwasser veilig | |
| Wegwerp |
| Magnetronbestendig |
|---|