EVOLUTIEF VAN 0 TOT 12 JAAR: Een autostoel die meegroeit met het kind vanaf de geboorte tot ongeveer 12 jaar. Goedgekeurd volgens ECE R129/03: geschikt voor kinderen van 40 tot 150 cm (voormalige Groep 0-1-2-3).
DRAAIBARE AUTOSTOEL: Voor eenvoudige en snelle plaatsing van de baby kan deze autostoel 360° worden gedraaid. Hierdoor kun je de stoel naar de deur draaien om het kind erin te zetten voordat je gaat zitten, en vervolgens weer terugdraaien.
ISOFIX-VERBINDINGEN: Om deze autostoel in de auto te installeren, dien je het Isofix-systeem te gebruiken met een Top Tether in de achterwaartse of voorwaartse positie tot 105 cm (18 kg). Vanaf 100 cm zijn de Isofix-connectoren optioneel.
ACHTERWAARTS GERICHT VOOR PASGEBORENEN: Je kunt de stoel achterwaarts gericht gebruiken tot 87 cm (ongeveer 15 maanden) met behulp van Isofix, Top Tether en de 5-puntsgordel van de autostoel zelf.
VOORWAARTS GERICHT VOOR KINDEREN: Wanneer het kind minstens 76 cm lang is, kun je de stoel omdraaien om voorwaarts gericht te gebruiken tot 150 cm. Je kunt de hoofdsteun en de gordels van de stoel aanpassen naarmate het kind groeit.
VERSTELBAAR EN LEUNEND: De autostoel past zich perfect aan de groei van het kind aan dankzij de gelijktijdige aanpassing van het 5-puntsgordelsysteem en de hoofdsteun. Bovendien heeft het 5 verschillende leunstanden.
BABY-INZET: Deze autostoel wordt geleverd met een comfortabele gevoerde inzet voor pasgeborenen (tot 60 cm), die het lichaam van de baby beter ondersteunt en de zithouding in de autostoel verbetert.
| Product breedte | 46 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 11.6 kg |
| Product hoogte | 54 cm |
| Product lengte | 44 cm |
| Verpakking breedte | 65 cm |
| Verpakking hoogte | 49 cm |
| Verpakking lengte | 53 cm |
| Verpakkingsgewicht | 15.40 kg |
| EAN | 8058664167302 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Verkeerd gebruik |
| Verpakkingsinhoud | Chicco Autostoeltje UNICO EVO i-Size Zwart |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | 75% katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel, Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Introductie | 2023 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| ECE keurmerk | Zichtbaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 35 kg |
| Score ANWB test | Geen ANWB-score |
| Type autostoel | i-Size |
| Type ECE Label | I-Size/R129 |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 0+-1 - 2 -3 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Isofix |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Inclusief autostoel base | |
| Kijkrichting kind | Achterwaarts, Voorwaarts |
| Maximum lengte kind | 150 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 3 kg |
| Minimum lengte kind | 40 cm |