Chicco Polly Progres5 kinderstoel verkleinkussen en speelgoedboog.
Deze kinderstoel is perfect voor ieder kind. Zo zit jouw kind op de juiste hoogte. De speelboog wordt aan de structuur van de stoel vastgemaakt. Hij is verstelbaar tot drie standen, zodat ze overeen komen met de stand van het zitje. Het verkleinkussen laat het kindje lekker zacht zitten.
| Product breedte | 56 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 91 cm |
| Verpakking breedte | 56 cm |
| Verpakking hoogte | 40 cm |
| Verpakking lengte | 91 cm |
| Verpakkingsgewicht | 13.80 kg |
| EAN | 8058664122523 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | geen |
| Verpakkingsinhoud | Kinderstoel |
| Kleur | Pink |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Inclusief stoelverkleiner | |
|---|---|
| Met eetblad | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Verstelbare rug |
| Blad los of vast | |
|---|---|
| Meegroeistoel | |
| Wasvoorschrift bekleding | Handwas |
| Inklapbaar |
|---|