| Verpakking breedte | 23 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 20.10 cm |
| Verpakking lengte | 42.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.84 kg |
| EAN | 7040356500017 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Babyset |
| Kleur | Natural |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | STOKKE AS |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Inclusief stoelverkleiner | |
|---|---|
| Met eetblad | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 36 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Verstelbare rug |
| Blad los of vast | |
|---|---|
| Meegroeistoel | |
| Wasvoorschrift bekleding | Mag in vaatwasser |
| Inklapbaar |
|---|