| Product breedte | 41 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 12 cm |
| Verpakking breedte | 18.30 cm |
| Verpakking hoogte | 12.50 cm |
| Verpakking lengte | 41.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.47 kg |
| EAN | 7040355498018 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | Tripp Trapp Storage |
| Kleur | White |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | STOKKE AS |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Inclusief stoelverkleiner | |
|---|---|
| Met eetblad | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 10 kg |
| Verstelbare rug |
| Blad los of vast | |
|---|---|
| Meegroeistoel | |
| Wasvoorschrift bekleding | Vaatwasserbestendig |
| Inklapbaar |
|---|