| Product breedte | 49.5 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 8.50 kg |
| Product hoogte | 103 cm |
| Product lengte | 84 cm |
| Verpakking breedte | 47 cm |
| Verpakking hoogte | 23 cm |
| Verpakking lengte | 61 cm |
| Verpakkingsgewicht | 9 kg |
| EAN | 8058664163120 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | verkeerd gebruik |
| Verpakkingsinhoud | Verpakkingsinhoud -1x Chicco Buggy Trolley Me - Pink met regenhoes |
| Kleur | Paars |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Voetensteun |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Introductie | 2019 |
|---|
| Omkeerbare zitting | |
|---|---|
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Geschikt voor handbagage | |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 59 cm |
| Product lengte ingeklapt | 24 cm |
| Type buggy | Ultra compacte buggy |
| Verstelbare rug | |
| Verstelbare rugleuning buggy | Traploos |
| Type wielen | Zwenkwielen voor, vaste wielen achter |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 49.50 cm |
|---|