| Product breedte | 68 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 83 cm |
| Product lengte | 92 cm |
| Verpakking breedte | 61 cm |
| Verpakking hoogte | 17 cm |
| Verpakking lengte | 96 cm |
| Verpakkingsgewicht | 12 kg |
| Vorm | Vierkant |
|---|
| EAN | 8058664153237 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Niet van toepassing |
| Verpakkingsinhoud | 1x Chicco Next2Me Dream - Co Sleeper - Wieg - Aanschuifbed - Inclusief Wiegmatras |
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Verrijdbaar |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Breedte bijpassend matras | 50 cm |
|---|---|
| Voorgemonteerd |
| Inclusief hemeltje | |
|---|---|
| Inclusief matras | |
| Type wieg | Wieg |
| Wasvoorschrift | Handwas |