Met de Chicco Polly Easy Kinderstoel kun je altijd in de behoefte van je kindje voorzien. Of je kindje nu wil liggen, zitten, spelen of eten deze kinderstoel met verstelbare rugleuning biedt de ideale zitplaats in elke situatie. De kinderstoel is makkelijk inklapbaar tot een compact pakket. Ideaal wanneer je de kinderstoel tijdelijk niet gebruikt! De kinderstoel is geschikt voor kinderen vanaf 6 maanden tot maximaal 15 kg. De kinderstoel past onder iedere tafel en is op 7 verschillende hoogtes in te stellen. De rugleuning en de voetensteun zijn aan te passen naar de wensen van je kindje zodat je kindje optimaal ondersteund wordt. De Chicco Polly Easy kinderstoel is makkelijk verplaatsbaar door de 4 wielen. De Chicco Polly Easy is uitgebreid getest en voldoet volledig aan de Europese veiligheidsnorm EN 14988 voor hoge kinderstoelen. Je kindje kan dus onbezorgd in de Chicco Polly Easy Kinderstoel zitten met behulp van de 5-punts veiligheidsgordel en het tussenbeenstuk.
Eigenschappen:
| Product breedte | 53 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 107 cm |
| Verpakking breedte | 54 cm |
| Verpakking hoogte | 67 cm |
| Verpakking lengte | 31 cm |
| Verpakkingsgewicht | 11.50 kg |
| EAN | 8058664140169 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Niet van toepassing |
| Verpakkingsinhoud | 1x Chicco Polly Easy kinderstoel |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Inclusief stoelverkleiner | |
|---|---|
| Met eetblad | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 36 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Verstelbare rug |
| Blad los of vast | |
|---|---|
| Meegroeistoel | |
| Wasvoorschrift bekleding | Handwas |
| Inklapbaar |
|---|