De Cybex Gazelle S – Taupe Frame is de ideale metgezel om boodschappen mee te doen en door het stadscentrum te manoeuvreren. De Cybex Gazelle S groeit met je familie mee. De kinderwagen heeft een flexibel frame waarmee je verschillende combinaties maakt. Bevestig een extra kinderwagenzit, reiswieg of Cybex autostoel op het frame.
Door de vlakke ligpositie van het zitje gebruik je de kinderwagen al vanaf de geboorte. De uitschuifbare XXL-zonnekap gemaakt van UPF50+ beschermende stof, maakt elke rit comfortabel voor je kleintje. De zonnekap heeft een gaasvenster voor ademend vermogen. Ga samen met je kleintje op pad en neem al je benodigdheden of boodschappen mee. De Cybex Gazelle S heeft twee winkelmanden waarvan één afneembaar is. De onderste kinderwagenmand draagt 13 kg. De afneembare winkelmand 10 kg. Je bevestigt de afneembare winkelmand eenvoudig op het frame van de kinderwagen.
Het Gazelle S-frame heeft een flexibele basis. Ideaal voor groeiende gezinnen. Je gebruikt het frame op verschillende manieren. Bevestig er een autostoeltje of reiswieg op. Verwijder het afneembare winkelmandje en plaats hier een extra zitje. de Cybex Gazelle S wordt geleverd met één zitje. De andere onderdelen (zoals autostoelen en reiswiegen) zijn apart verkrijgbaar. De volgende opties zijn mogelijk:
Cybex Gazelle S – Taupe
| Product breedte | 65 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 12.6 kg |
| Product hoogte | 110 cm |
| Product lengte | 160 cm |
| Verpakking breedte | 59 cm |
| Verpakking hoogte | 32.50 cm |
| Verpakking lengte | 80.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 17.60 kg |
| EAN | 4058511903644 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakkingsinhoud | Frame incl wielen en boodschappenmand Extra boodschappenmand Buggyzit incl zonnekap |
| Kleur | Navy Blauw |
|---|---|
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Voetensteun |
| Taal handleiding | Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Configuratie kinderwagen | Alleen kinderwagen |
|---|---|
| Omkeerbare duwbeugel | |
| Omkeerbare zitting | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare kap | |
| Wielen extra vergrendelbaar | |
| Wielen verwijderbaar |
| 3-in-1 kinderwagen | |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Aanvullende functies | Ook geschikt voor 2 kinderen door uitbreiding met b.v. reiswieg en/of extra buggyzit |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 35 cm |
| Product hoogte uitgeklapt | 110 cm |
| Product lengte ingeklapt | 86 cm |
| Product lengte uitgeklapt | 160 cm |
| Geschikt om mee te sporten | |
|---|---|
| Geschikt voor duo | |
| Geschikt voor terrein | All-terrain, Stad |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 6 kg |
| Opslagruimte | |
| Past autostoeltje op | |
| Past reiswieg op | |
| Uitbreidbaar naar duo |
| Gewicht onderstel | 12.60 kg |
|---|---|
| Product breedte ingeklapt | 65 cm |
| Product breedte uitgeklapt | 65 cm |