| Product gewicht | 12 kg |
|---|
| EAN | 8719033995932 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Verpakkingsinhoud | 1 kinderwagen (frame met zitje, incl. zonnekap en veiligheidsbeugel) |
| Kleur | Stone Grey |
|---|---|
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Voetensteun |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Configuratie kinderwagen | Alleen kinderwagen |
|---|---|
| Omkeerbare duwbeugel | |
| Omkeerbare zitting | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun |
| 3-in-1 kinderwagen | |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 40 cm |
| Product hoogte uitgeklapt | 114 cm |
| Product lengte ingeklapt | 90 cm |
| Product lengte uitgeklapt | 98 cm |
| Geschikt om mee te sporten | |
|---|---|
| Geschikt voor duo | |
| Geschikt voor terrein | All-terrain |
| Opslagruimte | |
| Past autostoeltje op | |
| Past reiswieg op |
| Gewicht onderstel | 9 kg |
|---|---|
| Product breedte ingeklapt | 60 cm |
| Product breedte uitgeklapt | 60 cm |