De Cybex Gazelle S Reiswieg is een comfortabele plek voor je kleine baby als je onderweg bent. Heerlijk om in weg te dromen of gewoon lekker te liggen. De Cybex Gazelle S Reiswieg heeft een matras van zacht schuim. Perfect voor dutjes. De ruime reiswieg heeft daarnaast een uitschuifbare XXL UPF50+ zonnekap. Ideaal voor warme en zonnige dagen of om je kindje wat privacy te geven. In de zonnekap zit ook een gaasvenster. Dit zorgt voor een fijne koele bries op warme dagen. Gebruik de Cybex Gazelle S Reiswieg op de Cybex Gazelle S Kinderwagen.
Cybex Gazelle S Cot
| Product gewicht | 2 kg |
|---|
| EAN | 4058511905525 |
|---|
| Kleur | Soho Grey |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
|---|---|
| Product hoogte ingeklapt | 35 cm |
| Product hoogte uitgeklapt | 110 cm |
| Product lengte ingeklapt | 86 cm |
| Product lengte uitgeklapt | 160 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 6 kg |
|---|
| Gewicht onderstel | 12.60 kg |
|---|---|
| Product breedte ingeklapt | 65 cm |
| Product breedte uitgeklapt | 65 cm |