Met de Cybex Sirona Gi i-Size Autostoel geniet je kindje van ultiem comfort en veiligheid. Als ouder maak je gebruik van ultiem gebruikersgemak, want deze autostoel is 360° draaibaar. In- en uitstappen is nog nooit zo makkelijk geweest. Je gebruikt de autostoel vanaf ongeveer 3 maanden tot 4 jaar oud.
De autostoel heeft een geïntegreerde base met steunpoot. Hierdoor installeer je de autostoel nog veiliger in de auto. Visuele indicatoren geven aan of de base goed geïnstalleerd is. Bovendien maak je gebruik van het praktische draaimechanisme. Zo stapt je kindje soepel in en uit de auto. Met de keuze uit vijf ligposities (in beide rijrichtingen) kan je kindje altijd heerlijk dutten.
Omdat je de Cybex Sirona Gi i-Size Autostoel voor langere tijd gebruikt, groeit hij ook met je kindje mee. De hoofdsteun is in 12 posities te verstellen voor een comfortabele pasvorm op iedere leeftijd. Bij het verstellen van de hoofdsteun past het harnas zich ook automatisch aan. En zelfs in ieder seizoen is het een fijne stoel. Luchtventilatie rondom laat lucht door de kanalen in de autostoel stromen, waardoor de warmte wordt afgevoerd.
De autostoel is voorzien van een geïntegreerd L.S.P. systeem (Linear Side-Impact Protection). Bij een ongeluk zorgt dit ervoor dat de impact van de klap zo’n 25% wordt verminderd. Vooral bij een ongeluk waarbij de klap van de zijkant komt is dit erg effectief.
| Product breedte | 44 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 13 kg |
| Product hoogte | 75 cm |
| Product lengte | 71 cm |
| Verpakking breedte | 53 cm |
| Verpakking hoogte | 53 cm |
| Verpakking lengte | 75 cm |
| Verpakkingsgewicht | 16.50 kg |
| EAN | 4063846300709 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakkingsinhoud | Cybex Sirona Gi - Autostoel Kleur ; Lava Grey |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | Lava Grey |
| Materiaal | 100% polyester |
| Fabrikant Naam | Cybex |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Introductie | 2023 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 maand |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| ECE keurmerk | Zichtbaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 20 kg |
| Score ANWB test | Zeer goed (++) |
| Type autostoel | i-Size |
| Type ECE Label | I-Size/R129 |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 0+ en 1 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Isofix |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Inclusief autostoel base | |
| Kijkrichting kind | Achterwaarts, Voorwaarts |
| Maximum lengte kind | 105 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 5 kg |
| Minimum lengte kind | 61 cm |