De Maxi-Cosi Pearl 360 is een comfortabel en roterende autostoel gemaakt voor langdurig gebruik. Gebruik de autostoel vanaf de geboorte met zitverkleiner tot 4 jaar oud. Dankzij de 360-rotatiehendel op de FamilyFix 360 base (apart verkrijgbaar) draai je de Maxi-Cosi Pearl 360 soepel en gemakkelijk in elke ligpositie. Makkelijk voor jou en comfortabel voor je kleintje.
360 serie - Intuïtieve FlexiSpin-rotatie met één hand
De Maxi-Cosi Pearl 360 gebruik je als draaibare autostoel in combinatie met de FamilyFix 360-base (apart verkrijgbaar). De base heeft ISOFIX-aansluitingen en een steunpoot voor eenvoudige en veilige installatie. Het draaisysteem van de base gebruik je met één hand. Je zet de Maxi-Cosi Pearl 360 eenvoudig in verschillende ligstanden. Gebruik de autostoel in de achterwaarts gerichte of in de voorwaarts gerichte positie.
Je past de gordel en de hoogte van de hoofdsteun eenvoudig aan naar de lengte van je kindje. Zo heeft je kleintje altijd de juiste ondersteuning en bescherming. Daarnaast is de autostoel ontworpen met ClimaFlow stoffen, deze technologie zorgt voor een comfortabele luchtcirculatie.
VEILIGHEID
GEBRUIKSVRIENDELIJKHEID
COMFORT
ALGEMEEN
KENMERKEN
Bij Maxi-Cosi hebben we meer dan 50 miljoen baby's van het ziekenhuis thuisgebracht. Je vindt onze veilige en comfortabele autostoeltjes en wandelwagens op de eerste dag van de kinderopvang, op verjaardagsfeestjes, bij picknicks in het park en op elk moment daartussenin. Onze intuïtieve en innovatieve producten brengen gezinnen gelukkig naar de toekomst en staan voor onze unieke belofte: wat de toekomst ook in zich draagt, 'we carry the future!'
| Product breedte | 43 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 8 kg |
| Product hoogte | 49.80 cm |
| Product lengte | 67.40 cm |
| Verpakking breedte | 46 cm |
| Verpakking hoogte | 39 cm |
| Verpakking lengte | 72 cm |
| Verpakkingsgewicht | 9.99 kg |
| EAN | 8712930170334 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Verpakkingsinhoud | Baby Hugg-zitverkleiner Autostoel (ISOFIX base niet inbegrepen) |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | Authentic Graphite |
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Introductie | 360 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| ECE keurmerk | Zichtbaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 17.50 kg |
| Type autostoel | i-Size |
| Type ECE Label | I-Size/R129 |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 0+ en 1 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Isofix |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Inclusief autostoel base | |
| Kijkrichting kind | Achterwaarts, Voorwaarts |
| Maximum lengte kind | 105 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Minimum lengte kind | 40 cm |