Cybex Solution G i-Fix
| Product breedte | 59.50 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 7.45 kg |
| Product hoogte | 59 cm |
| Product lengte | 40.50 cm |
| EAN | 4063846310890 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakkingsinhoud | Cybex Autostoel Solution G I-Fix Kleur; Moon Black |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | grijs |
| Materiaal | Kunststof, 100% polyester |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Introductie | 2022 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| Max. aanbevolen gewicht | 50 kg |
| Score ANWB test | Zeer goed (++) |
| Type autostoel | i-Size |
| Type gordel in stoeltje | Autogordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 2 en 3 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Isofix |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Inclusief autostoel base | |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts |
| Maximum lengte kind | 150 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |
| Minimum lengte kind | 100 cm |