Cybex Sirona S2 i-Size
| Product gewicht | 13.9 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 55 cm |
| Verpakking hoogte | 45 cm |
| Verpakking lengte | 70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 17 kg |
| EAN | 4063846308132 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Plastic |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Introductie | 2021 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| ECE keurmerk | Zichtbaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 18 kg |
| Score ANWB test | Goed (+) |
| Type autostoel | i-Size |
| Type ECE Label | I-Size/R129 |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 0+ en 1 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Isofix |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Inclusief autostoel base | |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts, Achterwaarts |
| Maximum lengte kind | 105 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 6 kg |