De Maxi-Cosi Mica Eco is ontworpen voor gemak, veiligheid en duurzaamheid. Doordat het stoeltje 360° kan draaien, kun je je kinderen elke dag veel eenvoudiger in en uit de auto krijgen zonder je rug te belasten. Het Maxi-Cosi Mica Eco i-Size-autostoeltje, dat qua constructie aan de hoogste veiligheidsnormen voldoet, biedt G-CELL-bescherming bij zijdelingse botsingen en Eco Care, voor 100% gerecyclede stoffen voor het veiligstellen van een betere toekomst.
Het draaibare Maxi-Cosi Mica Eco-autostoeltje is veilig en duurzaam en is gebouwd volgens de hoogste i-Size veiligheidsnormen van vandaag. Het biedt ouders de veiligste keuze en de meest verantwoorde optie wanneer ze op zoek zijn naar een 360° draaibaar autostoeltje. Dit milieuvriendelijke autostoeltje van Maxi-Cosi is voorzien van G-CELL-bescherming bij zijdelingse botsingen dat een extra ingebouwde bescherming toevoegt en met verbeterde 3D-schokabsorptie vanuit meerdere hoeken een maximale bescherming biedt.
De Maxi-Cosi Mica Eco kan snel en eenvoudig worden geïnstalleerd via ISOFIX-installatie en de steunpoot zorgt voor maximale stabiliteit. Het feit dat de Maxi-Cosi Mica Eco een duurzaam autostoeltje is, maakt het beslissingsproces voor ouders ook eenvoudiger. Het stoeltje is milieuvriendelijk en heel duurzaam.
De Maxi-Cosi Mica Eco is ontworpen met meerdere ontspannende ligstanden en biedt je kleintje tijdens het reizen comfort. En daardoor kunnen ouders op hun beurt ook van een ontspannendere reis genieten. Of je kind nu rechtop zit of achterover leunt in de zachte, ventilerende materialen van het stoeltje, je kunt er verzekerd van zijn dat elke rit voor iedereen die in de auto reist zonder stress is en comfortabel aanvoelt.
Het draaibare Mica Eco-autostoeltje van Maxi-Cosi maakt reizen eenvoudiger. Doordat het stoeltje met de hand 360° draaibaar is, heb je nooit meer moeite om je kind in of uit de auto te krijgen. De soepele, intuïtieve draaifunctie zorgt ervoor dat dagelijks reizen met kleine kinderen geen gedoe meer is.
| Product breedte | 42 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 14.5 kg |
| Product hoogte | 67 cm |
| Product lengte | 67 cm |
| Verpakking breedte | 68 cm |
| Verpakking hoogte | 45 cm |
| Verpakking lengte | 52 cm |
| Verpakkingsgewicht | 17 kg |
| EAN | 8712930177258 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | 1 Autostoel inclusief base. Zitverkleiner vanaf de geboorte los verkrijgbaar. |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | Authentic Grey |
| Materiaal | Gerecycled materiaal, Gerecyclede PET flessen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Introductie | 2022 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 maand |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| ECE keurmerk | Zichtbaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 18 kg |
| Score ANWB test | Geen ANWB-score |
| Type autostoel | i-Size |
| Type ECE Label | I-Size/R129 |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 0+ en 1 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Autogordel, Isofix |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Inclusief autostoel base | |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts, Achterwaarts |
| Maximum lengte kind | 150 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Minimum lengte kind | 60 cm |