De Deyan Baby Luxe is dé ideale oplossing én vervanging van het zware campingbedje.
Laat je niets meer in de weg staan met deze compacte, lichtgewicht & pop-up reistent. De Deryan Baby Luxe biedt een ultieme bescherming tegen zon, muggen en andere insecten. Met zijn 1,8 kg neem je hem in een handomdraai mee naar ouders, familie, vrienden, vakantie of de wereldreis van je dromen! Ondenkbaar veel mogelijkheden!
Voordelen:
Compact & lichtgewicht.
Mesh/gaas dunner dan 1 mm (anti-muggen).
50% UV-beschermend.
Diverse accessoires mogelijk.
Gepatenteerd product.
In- & uitklappen binnen een handomdraai.
Veilig
Gebruiksvriendelijkheid en kwaliteit staan hoog in het vaandel bij Deryan. De materialen waarmee de Deryan Baby Luxe gemaakt is, zijn brandvertragend en 50% UV-bestendig. De Deryan Baby Luxe heeft een dubbele bodem waar het zelfopblaasbare matras in geplaatst wordt; extra veiligheid om ervoor te zorgen dat je kleintje niet onder het matras kan kruipen. De standaard meegeleverde zelfopblaasbare matrasjes zijn non-toxic; een speciale lijm, zonder gifstoffen.
De tentjes zijn allen voorzien van de volgende testcertificaten: NF EN1466+A, EN71-1-2-3, NF EN1888 en 91-1292
Sterk gaas
Dankzij het handige en zeer sterke gaas, welke kleiner dan 1 mm is, houdt de Deryan Baby Luxe alle muggen en overige insecten tegen. Een bijkomend voordeel is dat het voor een prima luchtventilatie zorgt.
Handig!
Alle spullen passen in de standaard meegeleverde draagtas; zo berg je alles eenvoudig en compact op. De Deryan Baby Luxe biedt diverse accessoire mogelijkheden.
Specificaties:
Inhoud: Reistent, zelfopblaasbaar matras (2,5 cm), draagtas, katoenen hoesje met rits.
Geschikt voor: kinderen tussen 0 en 2,5 jaar.
Materiaal: polyester.
Gewicht: 1,8 kg.
Afmetingen ingeklapt: 36 x 12 x 36 cm (l x b x h).
Afmetingen uitgeklapt: 120 x 60 x 50 cm (l x b x h).
Kenmerken: 50% UV-beschermend.
| Product breedte | 74 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 1.80 kg |
| Product hoogte | 53 cm |
| Product lengte | 118 cm |
| Verpakking breedte | 38.30 cm |
| Verpakking hoogte | 13 cm |
| Verpakking lengte | 41.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.86 kg |
| EAN | 8720165618484 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Verkeerd opvouwen en blazen op matras ziet geen garantie op |
| Verpakkingsinhoud | Travel Cot Baby Luxe Cream, zelf opblaasbaar matras 2,5cm en draagtas |
| Kleur | Rose |
|---|---|
| Materiaal | Stof |
| Verrijdbaar |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands, Universeel |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Inclusief klamboe | |
| Inclusief verschoontafel | |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Opvouwbaar | |
| Opzetmechanisme | Pop-up |
| Type matraskern | Opblaasbaar matras |
| Inclusief matras | |
|---|---|
| Matras zelfopblaasbaar | |
| Met zijopening | |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |