Het Chicco reisbed GoodNight is de perfecte metgezel voor ouders die op vakantie gaan of op visite, en hun kinderen een comfortabele slaapplek willen bieden. Dit handige campingbedje is geschikt voor kindjes vanaf de geboorte tot ongeveer 4 jaar. Met zijn eenvoudige in- en uitklapsysteem en de handige draagtas is het bedje zeer gebruiksvriendelijk en gemakkelijk mee te nemen.
Het reisbed GoodNight zorgt voor optimale veiligheid en comfort, waardoor je kindje heerlijk kan slapen, waar je ook bent. Het bedje is voorzien van een geïntegreerd matras en een stabiele bedbodem, wat zorgt voor een goede nachtrust. De netten aan twee zijden zorgen voor uitstekende luchtcirculatie, en de afgeronde hoeken voorkomen stootgevaar. Bovendien voorkomt de dubbele zekering ongewenst inklappen, waardoor de veiligheid altijd gewaarborgd is.
Met het Chicco reisbed GoodNight kan je kind overal genieten van een goede nachtrust, terwijl jij als ouder geniet van het gemak en de gemoedsrust dat je kind veilig en comfortabel slaapt, waar je ook bent."
| Product breedte | 70 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 9.60 kg |
| Product hoogte | 75 cm |
| Product lengte | 122 cm |
| Verpakking breedte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 26 cm |
| Verpakking lengte | 78 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.96 kg |
| EAN | 8058664173297 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | Reisbedje, Matrasje |
| Kleur | Pegaso blauw |
|---|---|
| Materiaal | Koudschuim |
| Verrijdbaar |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Nederlands |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 maand |
| Inclusief klamboe | |
| Inclusief verschoontafel | |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Opvouwbaar | |
| Opzetmechanisme | Manueel |
| Type matraskern | Schuimstofmatras |
| Inclusief matras | |
|---|---|
| Matras zelfopblaasbaar | |
| Met zijopening | |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 3 kg |