De ESTI-COT is een reiswieg die is ontworpen om de zorg voor baby's te vergemakkelijken. Het grootste voordeel is de opvouwbare kant, die het kinderbedje in een extra bed transformeert en zorgt voor meer comfortabele toegang tot het kind. Het praktische opvouwbare mechanisme betekent dat vouwen of ontvouwen slechts een moment duurt. Het bedje heeft ook wielen met een blokkade voor eenvoudige draagbaarheid. De zijdeur gesloten met een ritssluiting zal oudere kinderen mogelijk maken om veilig het kinderbedje in te voeren, dat kan worden gebruikt als een box. Het kinderbedje voldoet aan de NL 716: 2017-07 Standaard
de belangrijkste functies
Technische gegevens:
Leeftijdscategorie: van 1 maand tot 4 jaar.
Externe afmetingen: 126x65x74 cm
Interne afmetingen: 120x60x25 (met suspensie)
120x60x65 (zonder opknoping)
Gevouwen afmetingen: 21 x 21 x 74 cm
Gewicht: 8,8 kg
Pakketafmetingen: 21 x 21 x 74 cm
| Product breedte | 60 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 7 kg |
| Product hoogte | 74 cm |
| Product lengte | 126 cm |
| Verpakking breedte | 22 cm |
| Verpakking hoogte | 22 cm |
| Verpakking lengte | 76 cm |
| Verpakkingsgewicht | 10 kg |
| EAN | 5908310386799 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | 1 Reisbedje met nachtkastje |
| Kleur | muntkleur |
|---|---|
| Materiaal | Plastic, Metaal, Kunststof, Aluminium |
| Verrijdbaar |
|---|
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Inclusief klamboe | |
| Inclusief verschoontafel | |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Opvouwbaar | |
| Opzetmechanisme | Manueel |
| Type matraskern | Schuimstofmatras |
| Inclusief matras | |
|---|---|
| Matras zelfopblaasbaar | |
| Met zijopening | |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 600 kg |