| Product breedte | 75 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 2 kg |
| Product hoogte | 46 cm |
| Product lengte | 120 cm |
| Verpakking breedte | 36.20 cm |
| Verpakking hoogte | 36.50 cm |
| Verpakking lengte | 14.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.20 kg |
| EAN | 9514789347559 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Kleur | Paars |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Verrijdbaar |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Inclusief klamboe | |
| Inclusief verschoontafel | |
| Max. aanbevolen gewicht | 100 kg |
| Opvouwbaar | |
| Opzetmechanisme | Pop-up |
| Inclusief matras | |
|---|---|
| Matras zelfopblaasbaar | |
| Met zijopening | |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 1 kg |