Een kinderwagen met veel opties en mogelijkheden, dat is de DERYAN Evy. Deze multifunctionele kinderwagen is een onmisbaar product in jouw collectie als ouder zijnde!
Voordelen:
✓ Uitbreidbaar
✓ Inclusief verhoging- en front adapters!
✓ Plaats voor twee kinderen
✓ Makkelijk in te klappen en te besturen.
✓ Ontworpen met grote focus op veiligheid en gebruiksvriendelijkheid.
✓ Ontzettend stabiel
✓ Beschikt over een gebruiksvriendelijke en veilige voetrem.
✓ Diverse accessoires verkrijgbaar via Deryan.
Design
De DERYAN Evy kinderwagen biedt plek voor twee kinderen. De kinderwagen wordt geleverd met een reiswieg en een zitje.
Dé uitbreidbare kinderwagen
Je voegt makkelijk een tweede zitje/reiswieg toe, of zelfs een adapter om hier een autostoeltje op te zetten, waarmee jij jouw baby vervoert. Gebruik de Evy kinderwagen als een enkele of dubbele kinderwagen!
Veilig voor jou en je kindje
Door de grote, stevige en sterke wielen van de DERYAN Evy vervoer jij gemakkelijk 2 kinderen zonder je zorgen te maken over de veiligheid. De kinderwagen kan 50 kg aan, met daarnaast ook nog eens een capaciteit van 10 kg in de opbergmand. De wielen zijn geschikt voor verschillende soorten oppervlakken. Dankzij de voorwielophanging rijd jij makkelijk en soepel over hobbelige wegen, zonder dat jouw kindje(s) wakker wordt/worden.
Inhoud verpakking: Frame, reiswieg, zitje en set adapters (autostoel adapters apart verkrijgbaar!).
| Product breedte | 61 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 15 kg |
| Product hoogte | 125 cm |
| Product lengte | 90 cm |
| Verpakking breedte | 52 cm |
| Verpakking hoogte | 39 cm |
| Verpakking lengte | 90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 17.70 kg |
| EAN | 8721082969277 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Uitzonderlijk gebruik |
| Verpakkingsinhoud | Evy V2 |
| Kleur | Nougat |
|---|---|
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Voetensteun |
| Fabrikant Naam | DERYAN |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Configuratie kinderwagen | Inclusief reiswieg |
|---|---|
| Omkeerbare duwbeugel | |
| Omkeerbare zitting | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare kap | |
| Wielen extra vergrendelbaar | |
| Wielen verwijderbaar |
| 3-in-1 kinderwagen | |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Aanvullende functies | Uitbreidbaar |
| ECE keurmerk | Zichtbaar |
| Hoeveelheid kinderen | 2 |
| Max. aanbevolen gewicht | 50 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 94 cm |
| Product hoogte uitgeklapt | 102 cm |
| Product lengte ingeklapt | 45 cm |
| Product lengte uitgeklapt | 102 cm |
| Type ECE Label | I-Size/R129 |
| Geschikt om mee te sporten | |
|---|---|
| Geschikt voor duo | |
| Geschikt voor terrein | All-terrain, Off road, Stad |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Opslagruimte | |
| Past autostoeltje op | |
| Past reiswieg op | |
| Uitbreidbaar naar duo |
| Gewicht onderstel | 16 kg |
|---|---|
| Product breedte ingeklapt | 63 cm |
| Product breedte uitgeklapt | 63 cm |