| Product breedte | 0.20 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.20 kg |
| Product hoogte | 40 cm |
| Product lengte | 140 cm |
| Verpakking breedte | 14.80 cm |
| Verpakking hoogte | 4 cm |
| Verpakking lengte | 20.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.11 kg |
| EAN | 7989165481127 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Abnormaal gebruik |
| Verpakkingsinhoud | 2x Windscreen voor Peuter Luxe tent |
| Kleur | Antreciet |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Verrijdbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | DERYAN |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Inclusief klamboe | |
| Inclusief verschoontafel | |
| Max. aanbevolen gewicht | 20 kg |
| Opvouwbaar | |
| Opzetmechanisme | Pop-up |
| Type matraskern | Schuimstofmatras |
| Inclusief matras | |
|---|---|
| Matras zelfopblaasbaar | |
| Met zijopening | |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |