| Product breedte | 76 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 2 kg |
| Product hoogte | 46 cm |
| Product lengte | 117 cm |
| Verpakking breedte | 36.20 cm |
| Verpakking hoogte | 37 cm |
| Verpakking lengte | 14.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.34 kg |
| EAN | 9514789117954 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Verrijdbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 24 maand |
|---|---|
| Inclusief klamboe | |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Opvouwbaar | |
| Opzetmechanisme | Pop-up |
| Type matraskern | Opblaasbaar matras |
| Inclusief matras | |
|---|---|
| Met zijopening | |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 1 kg |