| Product breedte | 84 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 3 kg |
| Product hoogte | 62 cm |
| Product lengte | 136 cm |
| Verpakking breedte | 43.50 cm |
| Verpakking hoogte | 46.90 cm |
| Verpakking lengte | 14.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.98 kg |
| EAN | 9514789305115 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Verkeerd opvouwen en blazen op het matras vallen niet onder garantie |
| Verpakkingsinhoud | Tent, Zelf Opblaasbaar matras, katoenen mat en tas |
| Kleur | Paars |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Verrijdbaar |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands, Universeel |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Inclusief klamboe | |
| Inclusief verschoontafel | |
| Max. aanbevolen gewicht | 100 kg |
| Opvouwbaar | |
| Opzetmechanisme | Pop-up |
| Type matraskern | Opblaasbaar matras |
| Inclusief matras | |
|---|---|
| Matras zelfopblaasbaar | |
| Met zijopening | |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 1 kg |