Jouw kindje warm houden tijdens de wandeling? De Deryan XP voetenzak zorgt hiervoor.
De Deryan XP voetenzak houdt je kindje heerlijk warm op koude dagen. De voetenzak sluit perfect aan op onze Deryan XP buggy’s. Je bevestigt hem aan de voetensteun. De Deryan XP voetenzak is waterafstotend. Daarnaast is de voetenzak uitermate veilig en beschermend voor je kindje.
Voordelen:
✔ Sluit perfect aan op onze Deryan XP buggy.
✔ Makkelijk te bevestigen.
✔ Warme katoenen voering.
✔ Waterafstotend.
✔ Veel voetenruimte.
✔ Veilig voor je kindje.
✔ Veel voetenruimte.
Specificaties:
Inhoud: Deryan XP Voetenzak.
Materiaal: polyester & katoen.
Kleur: zwart.
Kenmerken: waterafstotend, te bevestigen aan 3/5-puntsgordel.
| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 57 cm |
| Verpakking breedte | 37 cm |
| Verpakking hoogte | 0.50 cm |
| Verpakking lengte | 50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
| EAN | 8720254819204 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Voetenzak voor Evy kinderwagen |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| Type gordel | 3/5-puntsgordel |
| Type voering dekentje | Katoen |
| Voetenzak geschikt voor | Kinderwagen, Autostoel, Buggy |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |
| Sluiting | Knopen |
|---|