De roodbruine 170 ml Difrax S-fles heeft een unieke S-vorm die zorgt voor een constante stroom van voeding. Het speciale ventiel in de bodem zorgt ervoor dat lucht niet mengt met de voeding, hierdoor blijven alle voedingsstoffen behouden.
De Difrax S-babyflessen zijn er in verschillende trendy kleuren en maten, van een 170 ml flesje voor de allerkleinste tot de 310 ml Papfles XL voor kindjes vanaf 9 maanden.
Wist je dat...
er op de flessendop van ieder S-fles een maataanduiding staat zodat je makkelijk fles- of borstvoeding kan afmeten.
Let op: controleer voor elk gebruik of het luchtgaatje in het midden van ventiel in de bodem open is door er enige malen in te knijpen.
| Verpakking breedte | 69 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 193 mm |
| Verpakking lengte | 69 mm |
| Verpakkingsgewicht | 66 g |
| EAN | 8711736553167 |
|---|
| Kleur | Roodbruin |
|---|---|
| Materiaal | Plastic, Siliconen |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 48 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
| Aanvullende functies | 1x Difrax 170 ml s-fles, Anti-koliek en ergonomisch |
| BPA-vrij | |
| Vaatwasser veilig |
| Anti-koliek | |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Uitstroomsnelheid flesspeen | Erg langzaam (vanaf 0 maanden) |
| Volledig steriliseerbaar |
| Inhoud | 170 ml |
|---|