De Difrax Dental Fopspeen Newborn is speciaal ontworpen voor pasgeboren baby’s en biedt optimaal comfort en veiligheid. Het zuiggedeelte heeft een platte en een bolle kant, waardoor je baby meer grip ervaart en de speen gemakkelijker in het mondje kan houden. De speen ondersteunt bovendien de gezonde ontwikkeling van de tong-, kaak- en gehemeltespieren.
Pluspunten van de Difrax Dental fopspeen:
De Difrax fopspenen zijn verkrijgbaar in meerdere maten: Newborn, 0–6 maanden, 6+ maanden, 12+ maanden en 18+ maanden. Het schildje en zuiggedeelte groeien mee met de leeftijd van je kindje. De Newborn-variant is extra klein en ook geschikt voor premature baby’s.
Gebruiksadvies:
Met de Difrax Dental Fopspeen Newborn kies je voor comfort, veiligheid en een gezonde start voor jouw baby.
| Verpakking breedte | 8.20 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 7.50 cm |
| Verpakking lengte | 9.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.04 kg |
| EAN | 8711736553969 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 2 stuks Fopspenen |
| Kleur | Lichtblauw |
|---|
| Fabrikant Naam | Difrax BV |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | 0-3 maanden |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Type fopspeen | Dental speen |
| Vrije luchttoevoer |