| Verpakking breedte | 9.50 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 8.10 cm |
| Verpakking lengte | 18.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| EAN | 8711736028139 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Voordeelverpakking |
| Materiaal | Siliconen |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 4 stuk(s) |
| BPA-vrij |
| Anti-koliek | |
|---|---|
| Geschikt voor flessen van | Difrax |
| Speen werkt op basis van vacuüm | |
| Type flesspeen | Kersspeen |
| Uitstroomsnelheid flesspeen | Normaal (vanaf 3 maanden) |