De Difrax Flessenspeen Wide Large past op de brede S-fles 200 en 310 ml. De speciale coating op de speen zorgt voor een extra soft grip. De flessenspeen heeft een zachte ronde tepelvormige speen. Met de Difrax flessenspeen is borst- en flesvoeding goed te combineren.
Large: vanaf 6 maanden voor ingedikte en dikke voeding zoals melkvoeding met bloem- of rijstepap.
Tip : Gebruik je grove dikke granen pap dan is de speciale XL pap flessenspeen geschikt.
| Product breedte | 4.20 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 12 g |
| Product hoogte | 7.50 cm |
| Product lengte | 4.80 cm |
| Verpakking breedte | 7.50 cm |
| Verpakking hoogte | 4.80 cm |
| Verpakking lengte | 4.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
| EAN | 8711736056323 |
|---|---|
| MPN (Manufacturer Part Number) | 678 |
| Verpakkingsinhoud | 2x Difrax flessenspeen Wide maat medium |
| Kleur | Geen kleur |
|---|---|
| Materiaal | Siliconen |
| Fabrikant Naam | Difrax B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal artikelen in verpakking | 4 stuk(s) |
| Allergeneninformatie | Geen allergenen |
| BPA-vrij |
| Anti-koliek | |
|---|---|
| Geschikt voor flessen van | Difrax en andere merken brede babyflessen |
| Speen werkt op basis van vacuüm | |
| Type flesspeen | Brede speen |
| Uitstroomsnelheid flesspeen | Snel (vanaf 6 maanden) |
| Volledig steriliseerbaar |