| Verpakking breedte | 7.30 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 5.50 cm |
| Verpakking lengte | 9.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
| EAN | 8711736998838 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Difrax Fopspeen Natural - Remi |
| Kleur | roze |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | 0-6 maanden |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Type fopspeen | Natural speen |
| Vrije luchttoevoer |