De roze glazen 250 ml Difrax S-fles heeft een unieke S-vorm die zorgt voor een constante stroom van voeding. Het speciale ventiel in de bodem zorgt ervoor dat lucht niet mengt met de voeding, hierdoor blijven alle voedingsstoffen behouden. De S-fles van glas is gemaakt van duurzaam borosilicaatglas. Door het gebruik van borosilicaatglas is de glazen s-fles licht en heeft hij een zeer lange levensduur. Ondanks dat de glazen S-fles van extra sterk glas is gemaakt, is deze wel breekbaar.
Pluspunten van de Difrax S-fles:
De Difrax S-babyflessen zijn er in verschillende trendy kleuren en maten, van een 170 ml flesje voor de allerkleinste tot de 310 ml Papfles XL voor kindjes vanaf 9 maanden.
Wist je dat...
er op de flessendop van ieder S-fles een maataanduiding staat zodat je makkelijk fles- of borstvoeding kan afmeten.
Difrax flessenspenen:
Onze S-fles komt standaard met een maat Small flessenspeen die vanaf de geboorte te gebruiken is. Wanneer je babytje ongeveer 3 maanden is kan je overstappen op de maat Medium flessenspeen als de maat Small te langzaam gaat. Daarna volgt de maat Large flessenspeen wanneer je kindje +/- 6 maanden oud is en de maat Medium te langzaam gaat.
Let op: controleer voor elk gebruik of het luchtgaatje in het midden van ventiel in de bodem open is door er enige malen in te knijpen.
* Deze S-babyfles wordt standaard geleverd met een maat S flessenspeen.*
| Verpakking breedte | 7 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 6.90 cm |
| Verpakking lengte | 22.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.22 kg |
| EAN | 8711736046423 |
|---|
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | Glas |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 48 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 flessen |
| Aanvullende functies | 1x Glazen 200 ml Difrax s-fles, anti-colic en ergonomisch design |
| BPA-vrij | |
| Vaatwasser veilig |
| Anti-koliek | |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Uitstroomsnelheid flesspeen | Erg langzaam (vanaf 0 maanden) |
| Volledig steriliseerbaar |
| Inhoud | 250 ml |
|---|