De grijsblauwe Difrax handgreep babyfles 240 ml is geschikt vanaf het moment dat je kindje rechtop kan zitten en graag zelf uit de babyfles wilt drinken. Kinderen kunnen de fles gemakkelijk zelf vasthouden door de opening in het midden. Dit bevordert de ontwikkeling van de motoriek.
Anti-colic systeem:
In de bodem van de handgreepfles zit een uniek anti-colic ventiel. Dit voorkomt vacuüm zuigen en vermindert de kans op boeren, spugen en darmkrampjes. De flessenspeen heeft een zachte afwerking. Door de afschroefbare bodem is de babyfles makkelijk schoon te maken.
Let op: controleer voor elk gebruik of het luchtgaatje in het midden van het ventiel open is door er enige malen in te knijpen.
| Verpakking breedte | 6.90 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 23.10 cm |
| Verpakking lengte | 6.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.11 kg |
| EAN | 8711736996551 |
|---|
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Siliconen, Plastic |
| Fabrikant Naam | Difrax B.V. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 48 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
| Aanvullende functies | anti-colic en ergonomisch design |
| BPA-vrij | |
| Vaatwasser veilig |
| Anti-koliek | |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Uitstroomsnelheid flesspeen | Snel (vanaf 6 maanden) |
| Volledig steriliseerbaar |
| Inhoud | 240 ml |
|---|