De Difrax Handgreep babyfles 240 ml is geschikt vanaf het moment dat je kindje rechtop kan zitten en graag zelf uit de babyfles wil drinken. Dankzij de opening in het midden kan je kindje de fles eenvoudig zelf vasthouden, wat de ontwikkeling van de motoriek en hand-mondcoördinatie stimuleert.
Comfortabel, hygiënisch en gebruiksvriendelijk
De handgreepfles is voorzien van de unieke S-vorm en het gepatenteerde anti-colic ventiel in de bodem. Dit ventiel voorkomt vacuüm zuigen, waardoor de melkstroom constant blijft en de kans op darmkrampjes, boeren en spugen wordt verminderd. Dankzij de afschroefbare bodem is de fles bovendien eenvoudig schoon te maken en kan ze ook in de vaatwasser gereinigd worden.
Voordelen van de Difrax Handgreepfles:
Flessenspeen & compatibiliteit:
De Difrax Handgreepfles wordt standaard geleverd met een M-flessenspeen (Medium), geschikt vanaf circa 3 maanden. De flessenspeen heeft een zachte afwerking met soft coating voor extra grip tijdens het drinken. Afhankelijk van de drinktechniek en behoefte van je kindje kun je ook kiezen voor een maat Small of Large. Alle Natural Difrax flessenspenen passen op de handgreepfles.
Gebruikstips:
De Difrax Handgreepfles heeft een inhoud van 240 ml en is verkrijgbaar in verschillende stijlvolle uitvoeringen. Perfect voor de overgang naar zelfstandig drinken – comfortabel, veilig en doordacht ontworpen.
| Verpakking breedte | 6.90 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 6.60 cm |
| Verpakking lengte | 22 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.11 kg |
| EAN | 8711736946457 |
|---|
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | Siliconen |
| Fabrikant Naam | Difrax B.V. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 48 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Aanvullende functies | anti-colic en ergonomisch design |
| BPA-vrij | |
| Vaatwasser veilig |
| Anti-koliek | |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Uitstroomsnelheid flesspeen | Snel (vanaf 6 maanden) |
| Volledig steriliseerbaar |
| Inhoud | 240 ml |
|---|