De Difrax Natural Glow in the Dark fopspeen is ontworpen voor optimaal comfort, veiligheid en gemak – zelfs in het donker. Dankzij de lichtgevende ring vind je de speen ’s nachts eenvoudig terug zonder fel licht aan te hoeven doen. Leg de fopspeen overdag in het licht en zie hoe hij ’s nachts zacht oplicht.
Comfortabel en veilig ontwerpDe Natural fopspeen heeft een ovaal, symmetrisch zuiggedeelte dat perfect aansluit op het mondje van je baby. Deze vorm imiteert de moedertepel, waardoor de speen makkelijk wordt geaccepteerd – vooral door baby’s die borstvoeding krijgen of de speen graag ronddraaien. Het vlindervormige schildje laat het neusje vrij en de ventilatiegaatjes zorgen voor extra luchttoevoer om huidirritatie te voorkomen.
Pluspunten van de Difrax Natural Glow in the Dark fopspeen:De Difrax Glow in the Dark fopspeen is verkrijgbaar in 5 maten – Newborn, 0-6M, 6+, 12+ en 20+ maanden – zodat je kindje in elke fase de juiste maat heeft. Veilig, praktisch en met een vleugje magie voor de nacht.
| Verpakking breedte | 8.50 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 7.50 cm |
| Verpakking lengte | 18.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.09 kg |
| EAN | 8711736056286 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 2 stuks Fopspenen |
| Kleur | Glows in the Dark |
|---|
| Fabrikant Naam | Difrax BV |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 4 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | 0-6 maanden |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Type fopspeen | Natural speen |
| Vrije luchttoevoer |