De Difrax Natural Fopspeen 12+ maanden sluit perfect aan op het gezichtje van je kindje en voorziet in de natuurlijke zuigbehoefte. Deze fopspeen biedt comfort en rustmomenten voor kindjes die toe zijn aan een grotere, stevigere speen die past bij hun ontwikkelingsfase.
Pluspunten van de Difrax Natural fopspeen:De Difrax fopspenen zijn verkrijgbaar in meerdere maten: Newborn, 0–6 maanden, 6+ maanden, 12+ maanden en 18+ maanden. Het schildje en zuiggedeelte groeien mee met de leeftijd van je kindje, zodat de speen in elke fase perfect past.
Met de Difrax Natural Fopspeen 12+ maanden kies je voor comfort, veiligheid en een medisch verantwoorde oplossing die aansluit bij de natuurlijke zuigbehoefte van je kindje.
| Verpakking breedte | 8 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 7.50 cm |
| Verpakking lengte | 8.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
| EAN | 8711736552276 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 2 stuks Fopspenen |
| Kleur | Rood |
|---|
| Fabrikant Naam | Difrax BV |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 20 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | Overige leeftijdsgroepen |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Personage | Geen personage |
| Type fopspeen | Natural speen |
| Vrije luchttoevoer |