Difrax Fopspeen Natural – GEMS collectie
De Difrax Natural GEMS fopspeen heeft een zacht en elegant design in natuurlijke tinten – stralend als een edelsteen. De GEMS collectie van Difrax is geïnspireerd op de pure schoonheid van natuurlijke materialen en brengt rust, stijl en harmonie samen. Deze fopspeen combineert comfort, veiligheid en verfijning voor een kalmerend en natuurlijk drinkgevoel.
Comfortabel en veilig ontwerp
Het zachte siliconen zuiggedeelte van de Natural fopspeen is symmetrisch en bootst de vorm van de moedertepel na. Daardoor wordt de speen makkelijk geaccepteerd, ook door baby’s die borstvoeding krijgen. Het vlindervormige schildje laat het neusje vrij en voorkomt huidirritatie dankzij de luchtgaatjes. Zo geniet je kindje van ultiem comfort, dag en nacht.
Pluspunten van de Difrax Natural fopspeen GEMS:
Verschil tussen Natural, Dental en Dynamisch
Gebruiksadvies:
De Difrax GEMS fopspeen is een stijlvolle keuze voor ouders die natuurlijke elegantie willen combineren met comfort en veiligheid. Ontwikkeld om het zuigritme en de mondontwikkeling van je kindje optimaal te ondersteunen.
| Verpakking breedte | 8.90 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 7.10 cm |
| Verpakking lengte | 11.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.09 kg |
| EAN | 8711736559718 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 2x Difrax Fopspeen Natural 20+ Maanden |
| Kleur | Groen, Lichtgrijs, Roze, Paars |
|---|
| Fabrikant Naam | Difrax B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 36 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 4 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | Vanaf 18 maanden |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Type fopspeen | Natural speen |
| Vrije luchttoevoer |